O inwestycji Białoprądnicka

Apartamenty Białoprądnicka to nowa inwestycja, zlokalizowana w cichej i komfortowej przestrzeni miejskiej Krakowa – Prądnik Biały.

Kameralna zabudowa osiedla nawiązujaca wyglądem do krakowskich kamienic, łączy 4 przestronne budynki z windami, każdy o wysokości 5 pięter. W ofercie znajduje się 115 różnorodnych, ergonomicznych mieszkań o metrażach od 27 m2 – 87 m2 oraz wielostanowiskowy, podziemny garaż, z miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi oraz pomieszczeniami ogólnodostępnymi z przeznaczeniem na wózkownie, rowerownie i pomieszczenia techniczne. Prawie wszystkie apartamenty posiadają własny balkon, zielony ogródek, zaciszną loggię lub taras ( największe z nich zapewniają nawet 47 m2 dodatkowej przestrzeni! ). Nowoczesne budownictwo gwarantuje wysoki standard i estetyczne wykończenie apartamentów z dbałością o najdrobniejsze detale. Oryginalny charakter wykończenia projektu zapewni ponadczasowy klinkier oraz słoneczna fasada, w dużej części przeszklona oknami typu portefenêtre . Całość otacza piękny, indywidualnie zaprojektowany, zielony teren ze strefą relaksu i rekreacji.  

Mieszkania będą korzystać z ogrzewania i ciepłej wody użytkowej dzięki podłączeniu do miejskiego systemu MPEC.

Budowa realizowana jest na gruncie, którego właścicielem jest inwestor.

Środki finansowe wpłacane na zakup mieszkań, chronione są na otwartych rachunkach powierniczych. Bank prowadzący otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy ewidencjonuje wpłaty i wypłaty odrębnie dla każdego nabywcy. Wypłaty z rachunku odbywają się bezgotówkowo, w ramach postępu harmonogramu budowy. Nadzór nad postępem prac sprawuje inspektor bankowy.

LOKALIZACJA

Okolica posiada bardzo dobrą komunikację samochodową i autobusową ( najbliższy przystanek autobusowy znajduje się tuż przy wjezdzie do Apartamentów Białoprądnicka ). Dodatkowym atutem jest położenie inwestycji w odległości 200 m od planowanego przystanku szybkiej linii tramwajowej na Górkę Narodową. W zasięgu 5 minut drogi samochodem, mieszkańcy będą mogli zrobić zakupy w  krakowskich galeriach handlowych ; Galeria Bronowice i Serenada.

DLA RODZINY

Apartamenty Białoprądnicka oferują znakomity wybór rozwiązań dla rodzin z dziećmi ( mieszkania 3 lub 4-pokojowe o powierzchni 45-87 m2). Wjazd na inwestycję znajduje się bezpośrednio przy ul. Białoprądnickiej, zaś wszystkie budynki od ulicy oddziela 30 metrów buforu zieleni i szlaban sterowany na pilota z wideo domofonem, w który wyposażone jest każde mieszkanie. Brak lokali usługowych na parterach oraz wewnętrzna strefa piesza bez ruchu samochodowego zapewni ciszę i spokój wszystkim mieszkańcom. Dla mieszkańców dostępne będą rowerownie, wózkownie oraz dedykowany zewnętrzny,  wielostanowiskowy postój rowerowy. W najbliższym  sąsiedztwie osiedla znajdują się sklepy spożywcze, przedszkola, szkoły i przychodnie i restauracje, a w odległości kilku minut pieszego spaceru zielony Park Kościuszki, z otwarta strefą sportu i prężnie działającym na scenie kulturalnej Krakowa Dworkiem Białoprądnickim.

DLA SINGLA

Osób szukających mieszkań o mniejszym metrażu lub na wynajem z pewnością zainteresuje oferta apartamentów 1 i 2 -pokojowych o powierzchni 27-38 m2. Wybór obejmuje mieszkania z balkonem i bez, każde mieszkanie pomimo kompaktowego metrażu, ma możliwość wydzielenia strefy sypialni /odpoczynku.

DLA AKTYWNYCH

Przy położonym w odległości 300 m Parku Kościuszki znajduje się nowoczesny Fitness Park oraz basen Clepardia , zaś tuż za terenem inwestycji profesjonalna hala i korty tenisowe. Amatorzy wycieczek rowerowych mogą korzystać z rozbudowanej infrastruktury rowerowej prowadzącej do centrum Krakowa oraz na północ miasta, do znanego na skalę ogólnopolską Ojcowskiego Parku Narodowego. Rowerownie dostępne na osiedlu oraz wygodny i bezpieczny parking rowerowy, ułatwi niezmotoryzowanym dojazd do pracy, w pobliskich centrach biznesu. W najbliższym sąsiedztwie Apartamentów Białoprądnicka znajdują się również liczne fitness cluby, a okolica obfituje w urocze alejki i tereny zielone sprzyjające uprawianiu takich sportów jak choćby jogging.

STANDARD WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ

Podłogi i posadzki

Płytki ceramiczne lub gresowe w korytarzach, klatkach schodowych, balkonach, tarasach, w pomieszczeniach: wylewka cementowa

Stolarka okienna i drzwiowa

Stolarka okienna – PCV, szklona szybą termoizolacyjną k=1.1 W/ m2K z mikrowentylacją, z okleiną jednostronną grafitową,

Okna na parterze budynku z pakietem anty włamaniowym

Drzwi wejściowe do mieszkań –z szeroką  ościeżnicą, antywłamaniowe.

Komórki lokatorskie wydzielone  system MGW-S lub siatka

Instalacje:

Elektryczna:

z osprzętem podstawowym (tablica główna, gniazda wtykowe  ,włączniki, kable instalacji oświetleniowej zakończone kostką przeciwporażeniową,). Instalacja wewnętrzna przyzywowa bez osprzętu. W kuchniach i aneksach kuchennych zostanie wykonana instalacja 3-fazowa;

Wodociągowa:

ciepła ( z MPEC) i zimna woda użytkowa indywidualnie opomiarowana, podejścia umiejscowione zgodnie z projektem i zaślepione korkami;

Kanalizacyjna sanitarna:

podejścia umiejscowione zgodnie z projektem i zaślepione korkami;

Centralnego ogrzewania:

zasilana z wymiennikowni (MPEC), indywidualnie opomiarowana, grzejniki płytowe i drabinkowe (w łazienkach) wyposażone w zawory i głowice termostatyczne;

Wentylacji mechanicznej:

wywiewnej, nawiew przez nawietrzaki w oknach;

Kanalizacyjna deszczowa;

Telefoniczna;

Internetowa;

TV;

Wideodomofonowa z osprzętem;

Odgromowa.

Zmiany w doborze materiałów: Sprzedający zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian materiałowo-technologicznych, których zastosowanie nie wpływa na obniżenie jakości i standardu lokali budynku.